Since 2005
Aktualnie jesteś:
Wybierz język:
Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam wiadomość
Wybierz język:
Wybierz walutę: $ £
Since 2005
pl
PLN
Logowanie/Rejestracja bok@m-z.pl  +48 22 602 26 41
0 0,00 zł
Since 2005  bok@m-z.pl  +48 22 602 26 41

NASZA FIRMA

Działamy na rynku już od 2005 roku i od samego początku bardzo dynamicznie się rozwijamy. Nasza pasja, ciężka praca oraz upór w dążeniu do realizacji bardzo ambitnych planów pozwoliły nam osiągnąć pozycję jednej z największych platform sprzedażowych oferujących suplementy diety w Polsce.

 

 

 

Nasz sukces doceniła najpierw w 2015 roku firma brytyjska, MZ Supplements Ltd, a kilka lat później także amerykańska, Supps4You LLC, które kolejno przejęły naszą platformę, aby jeszcze bardziej ułatwić nam podbój rynków zagranicznych w Europie i nie tylko.

 

I tak, już w 2015 roku otworzyliśmy nasz kolejny magazyn, który mieści się w Anglii, w mieście Rotherham. Niebawem zacznie funkcjonować kolejny, tym razem zlokalizowany w Niemczech, w mieście Goerlitz.

 

Jednakże stworzenie efektywnej siatki dystrybucji w Europie nie jest jedynym filarem naszej strategii rozwoju. Jest nim również udostępnianie lub zwiększanie dostępności produktów trudno dostępnych w Europie. Również i na tym polu mamy już spore osiągnięcia, wprowadzając do naszej oferty produkty takich amerykańskich marek, jak Douglas Laboratories, Kirkman, Doctor’s Best, Jarrow Formulas, Natural Sources, Life Extension, Now Foods, Swanson, Source Naturals, Seeking Health, Thorne i wiele innych.

Naszym europejskim klientom, ale i tym
z całego świata, oferujemy nie tylko produkty, ale też fachowe wsparcie zatrudniając wysokiej klasy specjalistów w takich dziedzinach, jak dietetyka i żywienie, trening i psychologia sportowa czy biochemia.

 

W tym celu zawiązaliśmy również alians strategiczny z jedną z najbardziej renomowanych w Polsce centrów medycznych, specjalizujących się
w suplementacji dożylnej, Revital Clinic. Dzięki niemu, możemy wespół świadczyć naszym klientom również usługi w zakresie ochrony zdrowia czy rehabilitacji, z której chętnie korzystają również uznani sportowcy.

 

 

NASZA MARKA

Od początku naszego istnienia przykładamy również ogromną wagę do budowania własnej tożsamości, własnej marki oraz jej rozpoznawalności na rynku. Jednym z kluczowych elementów naszego brandingu jest slogan, który zawiera w sobie wszystko to, co sobą reprezentujemy i kim chcemy być dla naszych klientów. Slogan ten pochodzi od popularnego w świecie sportu i psychologii określenia "in the zone", którego autorem jest amerykański naukowiec Mihály Csíkszentmihályi.

 

Określenie to oznacza stan umysłu podczas wykonywania dowolnej czynności, w którym osiągamy najwyższy poziom swojej wydajności, a tym samym:

 

- pełną koncentrację, która sprawia, że jesteśmy maksymalnie zaangażowani w to, co w danej chwili robimy

 

- pełną świadomość tego, co i jak należy zrobić w każdym kolejnym momencie wykonywania danej czynności, która sprawia, że nie tylko działamy płynnie i zdecydowanie, ale też wiemy jak powinien wyglądać idealny efekt końcowy naszych działań, nasz sukces

 

- oraz pełną satysfakcję i radość, które sprawiają, że to, co robimy jest dla nas źródłem szczęścia

 

Aby osiągnąć ten stan należy przede wszystkim wyznaczyć sobie cel, który jest motywujący i osiągalny, a także zaufać swoim umiejętnościom. Właśnie taką marką chcemy być. Chcemy motywować Cię do wyznaczania sobie ambitnych i realnych celów sportowych i zdrowotnych, oferując przy tym wsparcie w postaci specjalistycznych produktów usług oraz wiedzy, które pomogą Ci zrealizować je w możliwie najbardziej efektywny sposób.

 

 

I dlatego też nasz slogan brzmi "Meet the zone", co w tłumaczeniu na język polski oznacza nic innego jak osiągnięcie tego wyjątkowego stanu.

CO NAS WYRÓŻNIA

Nieustanna praca pozwoliła nam zostać liderem branży rynku suplementacyjnego. Nasz wyspecjalizowany zespół, nawet w tej chwili, kiedy czytasz ten tekst, pracuje nad kolejnymi ulepszeniami naszej platformy.

 

Nie oferujemy tylko suplementów, odzieży, itp., ale także:

  •  Liczne opcje darmowej wysyłki 
  •  Kalkulator wysyłki zagranicznej
  •  Szeroka oferta produktów
  •  Wiele stałych i okolicznościowych promocji cenowych
  •  Wielofunkcyjna i intuicyjna wyszukiwarka
  •  Program punktowy MZPoints
  •  Program afiliacyjny
  •  Profesjonalne doradztwo
  •  Interesujący blog
  •  Grupę tematyczną na Facebooku "MZ Team"

OPINIE O NAS

Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy i wciąż zastanawiasz się czy warto nam zaufać i dokonać zakupu właśnie u nas, zapraszamy do zapoznania się z niezależnymi opiniami klientów, którzy już to uczynili i opisali swoje doświadczenia w poniższych serwisach internetowych:

 

 

 

Mamy nadzieje, że opinie te ostatecznie przekonają Cię do nas i będziemy mieć przyjemność realizować dla Ciebie kolejne zamówienia.

 

Oczywiście, również i Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dlatego bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni za podzielenie się nią z nami w powyższych serwisach internetowych lub w gronie swoich znajomych.

 

Ostatnio na blogu

Co się dzieje z tkanką tłuszczową gdy tracimy na wadze?

Co się dzieje z tkanką tłuszczową gdy tracimy na wadze?

Choć tytułowe pytanie na pierwszy rzut oka może wydawać się conajmniej banalnie proste i wręcz można by było powiedzieć, iż jest to pytanie retoryczne,...

czytaj więcej
Kreatyna jako modulator funkcji kognitywnych i wsparcie energetyki mózgu – czy aby na pewno? – część 2

Kreatyna jako modulator funkcji kognitywnych i wsparcie energetyki mózgu – czy aby na pewno? – część 2

W poprzedniej części miałem przyjemność napisać parę słów o tym czym jest kreatyna i po co stosuje się ją w sporcie. Nadmieniłem także nieco o jej...

czytaj więcej
Zastosowanie wariacji w kompleksach treningowych

Zastosowanie wariacji w kompleksach treningowych

Wariacje kompleksów i ich zastosowanie jako metoda na osiągnięcie formy sportowej w różnych aspektach. Biorąc pod lupę powszechnie stosowaną metodykę...

czytaj więcej
Kreatyna jako modulator funkcji kognitywnych i wsparcie energetyki mózgu – czy aby na pewno? – część 1

Kreatyna jako modulator funkcji kognitywnych i wsparcie energetyki mózgu – czy aby na pewno? – część 1

Kreatynę większość kojarzy z reklamami „napakowanych gości” z pękatymi bicepsami, a także hasłami reklamowymi i rekomendacjami znajomych mówiących o...

czytaj więcej
Szalenstwo wyprawkowe cz. 2 – kąpiel, pielęgnacja, apteczka oraz ubrania

Szalenstwo wyprawkowe cz. 2 – kąpiel, pielęgnacja, apteczka oraz ubrania

W tym tygodniu projektu zgodnie z obietnicą kontynuuje serię artykułów o wyprawce dla pierwszego dziecka, w których się dzielę zebraną wiedzą i swoją...

czytaj więcej
Zastosowanie diety DASH u kobiet z zespołem policystycznych jajników

Zastosowanie diety DASH u kobiet z zespołem policystycznych jajników

Zespół policystycznych jajników (PCOS) dotyka od 8 % do nawet 13 % kobiet w wieku rozrodczym i jest związany z zaburzeniami funkcji reprodukcyjnych oraz...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

Reklamacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Supps4You LLC
16192 Coastal Hwy Lewes, Delaware 19958
sklep@m-z.pl +48 501 537 027